YAM-TYROS5-61-KIT_a

Gerçek Müzik Topluluğu Performansları

Ensemble Voice bir enstrüman bölümünde çalan gerçek bir “divisi”yi aynı şekilde oluşturan muhteşem yeni bir özelliktir. Geçmişte Üflemeli Çalgılar Kuarteti gibi bir Ses (Voice) kulağa harika gelen dört müzisyen sample’ını kullanırdı. Ancak iki nota çaldığınızda, sekiz müzisyeni duyardınız; bu harika olabilir fakat en gerçekçi olmadığı kesin. Tyros5 Ensemble Voices her zaman aynı sayıda müzisyeni alır çünkü Tyros5 profesyonel bir müzik aranjörünün müzik bilgisine sahiptir. Üflemeli Çalgılar Kuartet Sesi ile iki nota çalın; Tyros5 trompetleri en tiz notalara, trombonları ise en bas notalara gönderecektir; inanılmayacak derecede gerçekçi bir sound.

Ensemble Voices ayrıca gerçek bir müzik topluluğunda duyulan zamanlamadaki ince varyasyonları yeniden oluşturmak için performansı hareketlendiren parametreler de kullanır. Bu özellik bir grup gerçek müzisyen çalıyormuş gibi duyulan otantik bir ses verir ve enstrüman kuarteti gibi çalma keyfini kolaylıkla yaşamanızı sağlar.

Org Dünyasına Hoşgeldiniz

Tyros5’de bir orgcunun karşılaşabileceği her durumda Tyros5’in öne çıkmasını sağlayan baş döndürücü sample’lar ile muhteşem şekilde yeniden oluşturulmuş Vintage, Home, Euro, Concert ve Theatre org sesleri bulunur. Org stili kapsamlı kontrol seti, ayarlanabilir efektler ve çalarken sesi gerçek zamanlı olarak değiştirmenizi mümkün kılan sezgisel kullanım ile Organ World’un (Org Dünyası) en titiz müzisyenin taleplerini karşılayacağı kesindir.

Görüşmeyi Başlat
1
Canlı Destek
Merhaba bizimle whatsaap üzerinden iletişim kurmak için sağ alt taraftaki butona tıklayın.
Powered by