korg-Pa800

Sizi başka yerlere götürecek bir performans

Dünyanın en başarılı ritmli klavyesi Pa80’in veliahtı Pa800, önceden Pa1X’te kullanılan RX teknolojisini temel edinmesinin yanı sıra dünyaca ünlü TC Helicon Voice prosesörünü de standart olarak içinde bulundurmaktadır.

Renkli dokunmatik ekranı ile düşünüdüğünüzü kolayca yapabilirsiniz. Her seviyeden müzisyenin kolayca kullanabilmesi için kolay ve zor olarak ayrılmış iki arayüzü bulunmaktadır. EASY modunda arayüzü temiz ve anlaşılır tutmak için sadece en önemli ayarlara yer verilmiştir, EXPERT ise editing için tüm ayarları içerir.

Korg’un ses kalitesinin dünyada en iyilerden biri olduğu ve pek çok müzisyen tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Pa800’de bu güçlü ses yapısı daha da geliştirilerek daha zengin, daha detaylı, daha doğal sesler üretilmiştir. Hatta üretilen en güçlü synthesizer OASYS’ten bazı sesler de kullanılmıştır. Ses hafızası büyük miktarda arttırılmıştır. ROM bölümü 950’den fazla ses + 64 ekstra drum kit, RAM ise tam kapasite ses editing imkanları yanında 256’ya kadar user sesi ve 64 drum kiti içermektedir.

Görüşmeyi Başlat
1
Canlı Destek
Merhaba bizimle whatsaap üzerinden iletişim kurmak için sağ alt taraftaki butona tıklayın.
Powered by