korgPa2x

 

GENEL BAKIŞ

Yeni Pa2X Pro, profesyonel müzisyenler için pek çok özelliği içinde barındıran güçlü, ritmli bir klavyedir. Korg, dünyanın en beğenilen ve saygı duyulan ritmli klavyelerini üreten bir şirket olarak, en iyi ses kalitesini, en güçlü özellikleri kullanıcılara sunmaktadır.

Pa2X Pro’nun en önemli özelliği RX teknolojisidir. Bu özellik ilk olarak Pa1X serisinde kullanılmış olup, arkasında yatan filozofi dinleyiciye gerçek bir orkestra çalıyormuş hissini vermektir. Vokal işleme ve armonilerin mümkün olanın en iyisi olması için dünya devi bir firma olan TC Electronics ile çalışılmıştır. Pa2X Pro, dünyaca ünlü TC Helicon ses prosesörünü standart olarak içermektedir.

Korg’un ses kalitesinin dünyada en iyilerden biri olduğu ve pek çok müzisyen tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Pa800’de bu güçlü ses yapısı daha da geliştirilerek daha zengin, daha detaylı, daha doğal sesler üretilmiştir. Hatta üretilen en güçlü synthesizer OASYS’ten bazı sesler de kullanılmıştır. Ses hafızası büyük miktarda arttırılmıştır. ROM bölümü 950’den fazla ses + 64 ekstra drum kit, RAM ise tam kapasite ses editing imkanları yanında 256’ya kadar user sesi ve 64 drum kiti içermektedir.

Görüşmeyi Başlat
1
Canlı Destek
Merhaba bizimle whatsaap üzerinden iletişim kurmak için sağ alt taraftaki butona tıklayın.
Powered by